»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Kiekkokoulu alkaa jälleen kerran tänä syksynä lokakuussa. Ensimmäinen kiekkokouluvuoro on su. 1.10. Kiekkokoulun osallistujamäärän noustessa viime vuonna korkeaksi kiekkokoulu on tänä vuonna jaettu niin, että jokaisella ryhmällä on sunnuntaisin oma 1 tunnin

Lue lisää »

Täältä löydät lisäätietoa kiekkokoulusta!

Kiekkokoulu alkaa jälleen kerran tänä syksynä lokakuussa. Ensimmäinen kiekkokouluvuoro on su. 1.10. Kiekkokoulun osallistujamäärän noustessa viime vuonna korkeaksi kiekkokoulu on tänä vuonna jaettu niin, että jokaisella ryhmällä on sunnuntaisin oma 1 tu

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
CC MESTISkarsinta 2017-18
17
Mar
klo 19:00
Porvoo
Hunters - SaPKo
1-4
E2-07E2-07 Aluesarja
18
Mar
klo 12:00
Loviisa Garden
LJK - Hunters 07 AA/A
5-1
E1-06Etelä E1 A sarja 2017-18
18
Mar
klo 13:45
Malmi 1
Hunters A - IHK Blue
3-2
D1-04D1 04 AA
18
Mar
klo 14:00
Myllypuro
Viikingit - Hunters D1 AA
2-3
E1-06Etelä E1 AAA sarja 2017-18
18
Mar
klo 16:30
Rajavartiostonkatu 1, 08100 LOHJA
HAKI Blue 2 - Hunters AAA
6-1
D1-04D1 04 AAA
18
Mar
klo 18:00
Tikkurila 2
K-Vantaa - Hunters AAA
3-7
CC MESTISkarsinta 2017-18
18
Mar
klo 19:50
Porvoo
Hunters - Diskos
13-3
D2-05A sarjapeli
19
Mar
klo 8:30
Kerava
KJT Green - Hunters A
E2-07E2-07 Aluesarja
19
Mar
klo 9:00
SIPOO
Hunters 07 AAA - Jää-Ahmat
D2-05AAA Sarjapeli
19
Mar
klo 11:15
Kuusankoski
KooKoo Black - Hunters AAA
4-8
B2B2-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
19
Mar
klo 14:15
Pirkkola 1, Plotinrinne 8 Helsinki
Hunters B2 - Vipers
E1-06Etelä E1 A sarja 2017-18
19
Mar
klo 15:25
Vaiveronkatu 70, HYVINKÄÄ
Jää-Ahmat/W - Hunters A
1-0
B2B2-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
19
Mar
klo 16:45
Malmi 3
Hunters B2 - Vipers
D2-05AA Sarjapeli
19
Mar
klo 19:00
Tikkurila
K-Vantaa Itä Valkoinen - Hunters AA
D2-05AA Sarjapeli
20
Mar
klo 18:00
Porvoon jäähalli
Hunters AA - KJT BLA
CC MESTISkarsinta 2017-18
22
Mar
klo 19:45
Kotka
Titaanit - Hunters
11-3
E2-07E2-07 Aluesarja
25
Mar
klo 11:45
Matinkylä 3
Blues - Hunters 07 AAA
D1-04D1 04 AA
25
Mar
klo 15:15
Sipoo
Wolf - Hunters D1 AA
E2-07E2-07 Aluesarja
25
Mar
klo 15:30
Järvenpää 2
Haukat - Hunters 07 AA/A
E1-06Etelä E1 A sarja 2017-18
25
Mar
klo 15:30
Raappavuorentie 10, VANTAA, Myyrmäki 2
K-Vantaa Itä Musta - Hunters A
E1-06Etelä E1 AAA sarja 2017-18
25
Mar
klo 15:30
Hartwall Areena II Areenakuja 1 00240 HELSINKI
Jokerit/Wh - Hunters AAA
D2-05AAA Sarjapeli
25
Mar
klo 16:00
Porvoo
Hunters AAA - Titaanit/KY-80 White
CC MESTISkarsinta 2017-18
25
Mar
klo 17:20
Hyrylä, Kilpailukuja
KJT Haukat Akatemia - Hunters
D2-05AA Sarjapeli
25
Mar
klo 17:45
Vuosaari 2
Viikingit/B - Hunters AA
B2B2-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
25
Mar
klo 18:05
Matinkylä 2
Blues Blue - Hunters B2
E2-07E2-07 Aluesarja
26
Mar
klo 9:00
Porvoo
Hunters 07 AAA - Nikkarit
D2-05AA Sarjapeli
26
Mar
klo 9:30
Porvoon jäähalli
Hunters AA - Pelicans Valkoinen V
B2B2-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
26
Mar
klo 12:15
Kerava 2
KJT Haukat Team - Hunters B2
E1-06Etelä E1 AAA sarja 2017-18
26
Mar
klo 17:15
Espoonlahdentie 2-4, 02320 Espoo
EPS/Wh - Hunters AAA
D2-05A sarjapeli
26
Mar
klo 18:30
Porvoon jäähalli
Hunters A - Haukat mustat
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Hunters Juniors ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 
Ilmoittautumiset
Kategoriat